Персонал за хотелска верига
други в чужбина, Кипър
От 1500 до 2000 лв.

други в чужбина, Кипър длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Отговорности

Голяма Хотелска верига търси да назначи персонал за Кипър за сезон 2019г. за следните позиции:
Главен готвач : Месечна заплата от 800€-1300 € зависи от опита на кандидата.
Камериери/ки : Месечна заплата от 800€- 900 € зависи от опита на кандидата.
Сервитьори/ки : Месечна заплата от 800€ -1200 € зависи от опита на кандидата
Техник поддръжка : Месечна заплата от 800€ - 1000€ зависи от опита на кандидата

Изисквания и необходими умения

- Основни познания по английски език е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО за всички позиции

Ние Ви предлагаме

- Работата е сезонна, с възможност за целогодишен договор.
- Трудов договор директно с Кипърската компания + всички осигуровки
- Работното време е 8 часа на ден с 1 час почивка, 6 дни в седмицата
- Осигурено е настаняване. Безплатна квартира
- Работодателят осигурява за негова сметка 3 пъти хранене на ден

При интерес може да се свържите с нас на телефон - 0892232550.